Golden Rose Miss Beauty High Definiton Mascara
  • Golden Rose Miss Beauty High Definiton Mascara

Golden Rose Miss Beauty High Definiton Mascara

160 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 442606
Достапност: На залиха
Количина:

Маскара со висока дефиниција иновативна формула со нова четка со влакна дизајнирана да ги подига и обложува секоја трепка со формула за екстра волумен и издолжување. Повторете за да создадете поголем волумен и дефиниција за сонлив изглед во текот на целиот ден.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose Miss Beauty High Definiton Mascara Маскара со висока дефиниција иновативна формула со нова четка со влакна дизајнирана да ги подига и обложува секоја трепка со формула за екстра волумен и издолжување. Повторете за да создадете поголем волумен и дефиниција за сонлив изглед во текот на целиот ден. .. Category: Product #: 442606 Regular price: 160 ден. 160
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75