Golden Rose Miss Beauty Strawberry Tint Lip Oil
  • Golden Rose Miss Beauty Strawberry Tint Lip Oil

Golden Rose Miss Beauty Strawberry Tint Lip Oil

198 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 441814
Достапност: На залиха
Количина:

Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша/масло од јагода, масло од јојоба, витамин Е и навлажнувачки агенс ги негуваат и хидрираат усните како мелем, сјае како сјај. Технологијата за обновување на бои ја подобрува вашата природна боја на усни со нијанса розова, нијанса што се прилагодува на вашето PH ниво на усните. Големиот прецизен апликатор остава усните да се чувствуваат меки и мазни со сјајна, нелеплива завршница.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose Miss Beauty Strawberry Tint Lip Oil Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша/масло од јагода, масло од јојоба, витамин Е и навлажнувачки агенс ги негуваат и хидрираат усните како мелем, сјае како сјај. Технологијата за обновување на бои ја подобрува вашата природна боја на усни со нијанса розова, нијанса што се прилагодува на вашето PH ниво на усните. Големиот прецизен апликатор.. Category: Product #: 441814 Regular price: 198 ден. 198
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75