Golden Rose Miss Beauty Volume Booster Mascara
  • Golden Rose Miss Beauty Volume Booster Mascara

Golden Rose Miss Beauty Volume Booster Mascara

160 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 441937
Достапност: На залиха
Количина:

Маскарата за зголемување на волуменот со ексклузивна текстура и единствена гумена четка ги прави трепките совршено дефинирани, волуменски и издолжени за совршен изглед на трепките. Длабоката црна боја ја комплетира шминката на вашите очи со длабок и привлечен изглед.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose Miss Beauty Volume Booster Mascara Маскарата за зголемување на волуменот со ексклузивна текстура и единствена гумена четка ги прави трепките совршено дефинирани, волуменски и издолжени за совршен изглед на трепките. Длабоката црна боја ја комплетира шминката на вашите очи со длабок и привлечен изглед. .. Category: Product #: 441937 Regular price: 160 ден. 160
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75