Golden Rose Mystic Romance Matte Liquid Lipstick 15

Golden Rose Mystic Romance Matte Liquid Lipstick 15

188 ден.235 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 435523
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS
Golden Rose Golden Rose Mystic Romance Matte Liquid Lipstick 15 .. Category: Product #: 435523 Regular price: 188 ден. 188 Available from: sminka.mk