GR Glow Kiss Tinted Lip Balm
  • GR Glow Kiss Tinted Lip Balm
  • GR Glow Kiss Tinted Lip Balm

GR Glow Kiss Tinted Lip Balm

200 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 440800
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Овој мелем за усни во кремаста боја ги навлажнува, измазнува и заштитува усните со УВ заштита SPF 15.
Мека и богата, веганска формула исполнета со шеа путер, хијалуронска киселина и витамин Е за помагање во негување и хидратација на усните.
Непречено се лизга за веднаш да ги хидрира вашите усни, дава проѕирна и сјајна боја со нежни ароми.
Достапен во 6 свежи нијанси и вкусови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Glow Kiss Tinted Lip Balm Овој мелем за усни во кремаста боја ги навлажнува, измазнува и заштитува усните со УВ заштита SPF 15. Мека и богата, веганска формула исполнета со шеа путер, хијалуронска киселина и витамин Е за помагање во негување и хидратација на усните. Непречено се лизга за веднаш да ги хидрира вашите усни, дава проѕирна и сјајна боја со нежни ароми. Достапен во 6 свежи нијанси и вкусови. .. Category: Product #: 440800 Regular price: 200 ден. 200
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75