GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor
  • GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor

GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor

198 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967444
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Иновативна, бестежинска формула што не се суши, создава мат, мек финиш на усните со целосна покривна боја. Оваа кремаста текстура формулирана со масло од јојоба и авакадо се нанесува непречено и лесно, ги одржува вашите усни еластични и навлажнети.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor Иновативна, бестежинска формула што не се суши, создава мат, мек финиш на усните со целосна покривна боја. Оваа кремаста текстура формулирана со масло од јојоба и авакадо се нанесува непречено и лесно, ги одржува вашите усни еластични и навлажнети. .. Category: Product #: 967444 Regular price: 198 ден. 198
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75