GR Satin Lipstick
  • GR Satin Lipstick
  • GR Satin Lipstick

GR Satin Lipstick

155 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 397715
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Кремаст сатенски кармин лесно се лизга на усните со својата мека, кремаста и сатенска завршна формула која содржи витамин Е. Обезбедува целосна покриеност додека ги остава усните еластични и навлажнети со своите шармантни бои долги часови.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Satin Lipstick Кремаст сатенски кармин лесно се лизга на усните со својата мека, кремаста и сатенска завршна формула која содржи витамин Е. Обезбедува целосна покриеност додека ги остава усните еластични и навлажнети со своите шармантни бои долги часови. .. Category: Product #: 397715 Regular price: 155 ден. 155
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75