УСНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Lip&Blush Velvet Touch
..
273 ден.390 ден.
без ДДВ: 231 ден.
-30%
GR Miracle Lips Color Change Jelly Lipstick
..
203 ден.290 ден.
без ДДВ: 172 ден.
-30%
GR 3D Mega Shine Lipgloss
..
193 ден.275 ден.
без ДДВ: 163 ден.
-30%
GR Miss Beauty Diamond Shine 3D Lipgloss
Diamond Shine 3D Lipgloss уникатна пенлива формула и сјај. Мазната текстура лесно се лизга и создава..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 107 ден.
-30%
GR Miss Beauty Glow Shine 3D Lipgloss
Glow Shine 3D Lipgloss создава екстремен сјај на усните со висок сјај и веганска формула. Мека и маз..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 107 ден.
-30%
GR Miss Beauty Stay Matte Lipcolor
Stay Matte Lipcolor создава ултра-мат финиш на усните со целосна покриеност, долготрајна и бестежинс..
151 ден.215 ден.
без ДДВ: 128 ден.
-30%
GR Miss Beauty Strawberry Tint Lip Oil
Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша..
161 ден.230 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-30%
GR Miss Beauty Cherry  Tint Lip Oil
Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша..
161 ден.230 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-30%
GR Miss Beauty Velvety Kiss Lipstick
Карминот Velvety Kiss лесно се нанесува со мека и мазна текстура и создава кадифено мат финиш. Обезб..
77 ден.110 ден.
без ДДВ: 65 ден.
-30%
GR Glow Kiss Tinted Lip Balm
Овој мелем за усни во кремаста боја ги навлажнува, измазнува и заштитува усните со УВ заштита SPF 15..
140 ден.200 ден.
без ДДВ: 119 ден.
-30%
GR Satin Lipstick
Кремаст сатенски кармин лесно се лизга на усните со својата мека, кремаста и сатенска завршна формул..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 107 ден.
-30%
GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor
Иновативна, бестежинска формула што не се суши, создава мат, мек финиш на усните со целосна покривна..
161 ден.230 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-30%
GR Nude Look Natural Shine Lipgloss
Нелеплива формула создава ултра сјаен финиш на вашите усни во текот на денот со своето лесно чу..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 107 ден.
-30%
GR Nude Look Perfect Matte Lipstick
Совршениот мат кармин создава мат, природен, кадифеен финиш на усните со својата високо пигментирана..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 107 ден.
-30%
GR LIPBALM
 Ефективни состојки Алое вера, шеа путер, витамин Е за навлажнување на сувите, испукани усни и ..
84 ден.120 ден.
без ДДВ: 71 ден.
-30%
GR Vinyl Gloss High Shine Lipgloss
Сјај за усни со екстремен сјај со мек апликатор кој лесно ги премачкува усните со интензивен сјај, к..
160 ден.229 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-30%
GR Soft&Matte Creamy Lipcolor
Создава мат, мек финиш на усните со целосна покриеност, долготрајна и бестежинска формула. Иновативн..
207 ден.295 ден.
без ДДВ: 175 ден.
-30%
GR Color Sensation Lipgloss
Создава ултра сјаен совршен финиш на вашите усни во текот на денот со лесното чувство и нелеплива фо..
139 ден.199 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-30%
GR Roll On Lipgloss
Овие сјаеви за усни со овошен вкус со овошни екстракти во нивната формула оставаат прекрасен вкус и ..
87 ден.125 ден.
без ДДВ: 74 ден.
-30%
GR Lip Butter
Нов стилски путер за усни, шарена топка во форма и со вкусен вкус и преполн со антиоксиданс витамин ..
168 ден.240 ден.
без ДДВ: 142 ден.
-30%
GR Longstay Liquid Matte Lipstick
Совршен долготраен, течен мат кармин со целосна покриеност и непренослив, трае со часови на усните б..
203 ден.290 ден.
без ДДВ: 172 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-30%
GR Lipstick
Ова е одличен кармин кој обезбедува добра покриеност со часови. Содржи хидратантни креми кои ги прав..
112 ден.160 ден.
без ДДВ: 95 ден.
-30%
GR Dream Lips Lipliner
Специјална формула и висококвалитетни моливи достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно ..
74 ден.105 ден.
без ДДВ: 62 ден.
-30%
GR Miracle Pencil Contour Lips Brighten Eye Look
Miracle Pencil ги истакнува усните, додавајќи дефиниција, облик и ги осветлува очите. Тоа е молив во..
74 ден.105 ден.
без ДДВ: 62 ден.
-30%
GR Waterproof Automatic Lipliner
Практичен молив од Golden Rose. Нe треба да ги острите. Можете совршено да ја завршите вашата ш..
154 ден.220 ден.
без ДДВ: 131 ден.
-30%
GR Lipliner
Специјална формула и висококвалитетни моливи достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно ..
102 ден.145 ден.
без ДДВ: 86 ден.
-30%
GR Matte Lipstick Crayon
Мат кармин Крејон може лесно да се нанесе со кадифена мат и мека формула и дава висока покриеност. Н..
105 ден.150 ден.
без ДДВ: 89 ден.
-30%
GR Prime & Prep Lipstick Base
Ги измазнува и подготвува усните за долготрајна шминка. Ја подобрува бојата на шминката за усни и г..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 126 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-30%
GR Velvet Matte Lipstick
Golden Rose Velvet Matte кармин создава мат кадифена завршница на усните со својата високо пигментир..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 107 ден.
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS