Балзам за усни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Glow Kiss Tinted Lip Balm
Овој мелем за усни во кремаста боја ги навлажнува, измазнува и заштитува усните со УВ заштита SPF 15..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
GR LIPBALM
 Ефективни состојки Алое вера, шеа путер, витамин Е за навлажнување на сувите, испукани усни и ..
120 ден.
без ДДВ: 102 ден.
GR Lip Butter
Нов стилски путер за усни, шарена топка во форма и со вкусен вкус и преполн со антиоксиданс витамин ..
240 ден.
без ДДВ: 203 ден.
GR Prime & Prep Lipstick Base
Ги измазнува и подготвува усните за долготрајна шминка. Ја подобрува бојата на шминката за усни и г..
180 ден.
без ДДВ: 180 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75