Сјај за усни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR 3D Mega Shine Lipgloss
..
193 ден.275 ден.
без ДДВ: 163 ден.
-30%
GR Miss Beauty Diamond Shine 3D Lipgloss
Diamond Shine 3D Lipgloss уникатна пенлива формула и сјај. Мазната текстура лесно се лизга и создава..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 107 ден.
-30%
GR Miss Beauty Glow Shine 3D Lipgloss
Glow Shine 3D Lipgloss создава екстремен сјај на усните со висок сјај и веганска формула. Мека и маз..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 107 ден.
-30%
GR Miss Beauty Strawberry Tint Lip Oil
Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша..
161 ден.230 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-30%
GR Miss Beauty Cherry  Tint Lip Oil
Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша..
161 ден.230 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-30%
GR Glow Kiss Tinted Lip Balm
Овој мелем за усни во кремаста боја ги навлажнува, измазнува и заштитува усните со УВ заштита SPF 15..
140 ден.200 ден.
без ДДВ: 119 ден.
-30%
GR Nude Look Natural Shine Lipgloss
Нелеплива формула создава ултра сјаен финиш на вашите усни во текот на денот со своето лесно чу..
126 ден.180 ден.
без ДДВ: 107 ден.
-30%
GR Vinyl Gloss High Shine Lipgloss
Сјај за усни со екстремен сјај со мек апликатор кој лесно ги премачкува усните со интензивен сјај, к..
160 ден.229 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-30%
GR Color Sensation Lipgloss
Создава ултра сјаен совршен финиш на вашите усни во текот на денот со лесното чувство и нелеплива фо..
139 ден.199 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-30%
GR Roll On Lipgloss
Овие сјаеви за усни со овошен вкус со овошни екстракти во нивната формула оставаат прекрасен вкус и ..
87 ден.125 ден.
без ДДВ: 74 ден.
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS