Golden Rose Miss Beauty Glow Shine 3D Lipgloss
  • Golden Rose Miss Beauty Glow Shine 3D Lipgloss

Golden Rose Miss Beauty Glow Shine 3D Lipgloss

158 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 441715
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Glow Shine 3D Lipgloss создава екстремен сјај на усните со висок сјај и веганска формула. Мека и мазна текстура лесно се лизга, се покрива со нелеплива фолија и дава волуменски ефект на усните. Ги навлажнува усните со заштитни средства и витамин Е. Носете го сам или слој над кој било кармин како сјај.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose Miss Beauty Glow Shine 3D Lipgloss Glow Shine 3D Lipgloss создава екстремен сјај на усните со висок сјај и веганска формула. Мека и мазна текстура лесно се лизга, се покрива со нелеплива фолија и дава волуменски ефект на усните. Ги навлажнува усните со заштитни средства и витамин Е. Носете го сам или слој над кој било кармин како сјај. .. Category: Product #: 441715 Regular price: 158 ден. 158
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75