Молив за усни

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Miss Beauty Velvety Kiss Lipstick
Карминот Velvety Kiss лесно се нанесува со мека и мазна текстура и создава кадифено мат финиш. Обезб..
77 ден.110 ден.
без ДДВ: 65 ден.
-30%
GR Dream Lips Lipliner
Специјална формула и висококвалитетни моливи достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно ..
74 ден.105 ден.
без ДДВ: 62 ден.
-30%
GR Miracle Pencil Contour Lips Brighten Eye Look
Miracle Pencil ги истакнува усните, додавајќи дефиниција, облик и ги осветлува очите. Тоа е молив во..
74 ден.105 ден.
без ДДВ: 62 ден.
-30%
GR Waterproof Automatic Lipliner
Практичен молив од Golden Rose. Нe треба да ги острите. Можете совршено да ја завршите вашата ш..
154 ден.220 ден.
без ДДВ: 131 ден.
-30%
GR Lipliner
Специјална формула и висококвалитетни моливи достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно ..
102 ден.145 ден.
без ДДВ: 86 ден.
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS