Кармин

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Satin Lipstick
..
139 ден.
без ДДВ: 118 ден.
-50%
GR Nude Look Creamy Shine Lipstick
This creamy shine  lipstick  that enriched with sheabutter, Vitamin E and Amino Ceramide M..
66 ден.132 ден.
без ДДВ: 56 ден.
GR Nude Look Perfect Matte Lipstick
Perfect Matte Lipstick creates matte, natural, velvety  finish on the lips with its high pigmen..
132 ден.
без ДДВ: 112 ден.
-50%
GR Diamond Breeze Shimmering Lipstick
..
83 ден.165 ден.
без ДДВ: 70 ден.
-50%
GR Lip & Blush Velvet Touch
..
124 ден.248 ден.
без ДДВ: 105 ден.
-50%
GR Smart Lips Moisturising Lipstick
..
75 ден.149 ден.
без ДДВ: 63 ден.
GR Sheer Shine Stylo Lipstick
..
160 ден.
без ДДВ: 136 ден.
GR Vision Lipstick
..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
-50%
Golden Rose Lipstick
..
60 ден.120 ден.
без ДДВ: 51 ден.
GR Matte Lipstick Crayon
..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
-50%
GR Metals Matte Metallic Lip Crayon
..
45 ден.90 ден.
без ДДВ: 45 ден.
Golden rose  Velvet Matte Lipstick
..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75