Кармин

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Lipstick 148
..
98 ден.140 ден.
без ДДВ: 83 ден.
-30%
Golden Rose Satin Lipstick 06
..
108 ден.155 ден.
без ДДВ: 92 ден.
Golden Rose Miss Beauty Velvety Kiss Lipstick
Карминот Velvety Kiss лесно се нанесува со мека и мазна текстура и создава кадифено мат финиш. Обезб..
95 ден.
без ДДВ: 81 ден.
GR Satin Lipstick
Кремаст сатенски кармин лесно се лизга на усните со својата мека, кремаста и сатенска завршна формул..
155 ден.
без ДДВ: 131 ден.
GR Nude Look Perfect Matte Lipstick
Perfect Matte Lipstick creates matte, natural, velvety  finish on the lips with its high pigmen..
155 ден.
без ДДВ: 131 ден.
Golden Rose Lipstick
..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
GR Matte Lipstick Crayon
..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR Velvet Matte Lipstick
..
155 ден.
без ДДВ: 131 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75