Течен Кармин

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Golden Rose Miss Beauty Stay Matte Lipcolor
..
170 ден.
без ДДВ: 144 ден.
-20%
GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor
An innovative, non-drying, weightless formula creates matte, soft finish on the lips with full cover..
132 ден.165 ден.
без ДДВ: 112 ден.
-20%
GR Nude Look Natural Shine Lipgloss
A non-sticky formula creates ultra gloss finish on your lips during the day with its light feel. It ..
105 ден.132 ден.
без ДДВ: 89 ден.
GR Vinyl Gloss High Shine Lipgloss
..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR Soft&Matte Creamy Lipcolor
..
225 ден.
без ДДВ: 191 ден.
-50%
GR Metals Matte Metallic Lipgloss
..
68 ден.136 ден.
без ДДВ: 58 ден.
GR Color Sensation Lipgloss
..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.
-50%
GR Longstay Liquid Matte Lipstick - Mini 3ml
..
57 ден.115 ден.
без ДДВ: 49 ден.
GR Longstay Liquid Matte Lipstick
..
245 ден.
без ДДВ: 208 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2022. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75