The Pink Ellys  Perfect Colour Corrector Pressed Powder

The Pink Ellys Perfect Colour Corrector Pressed Powder

259 ден.370 ден.
Производител: The Pink Ellys
Шифра на производ: 187072
Достапност: На залиха
Количина:

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2021. UKION SHOPS
The Pink Ellys The Pink Ellys Perfect Colour Corrector Pressed Powder .. Category: Product #: 187072 Regular price: 259 ден. 259 Available from: sminka.mk