ШМИНКИ

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor
Иновативна, бестежинска формула што не се суши, создава мат, мек финиш на усните со целосна покривна..
198 ден.
без ДДВ: 168 ден.
 GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow
Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Созд..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR Nude Look Full Volume Definitive Mascara
Има текстура што може да се изгради за да додаде целосен волумен, должина и дефиниција на трепките в..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR Nude Look Matte & Pearl Baked Eyeshadow
Baked eyeshadow that delivers matte and pearly finish with highly pigmented has good pay-off, soft a..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR Nude Look Radiant Tinted Moisturiser
Сјајно затемнетиот хидратантен крем дава здрав и свеж изглед на „изглед без шминка“. Напредната немр..
430 ден.
без ДДВ: 364 ден.
GR Nude Look Face Baked Blusher - Peachy Nude
Долготрајната, лесна формула им дава на вашите образи природен сјај и светлен ефект благодарение на ..
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Врз основа на 1 оценки.
GR Nude Look Baked Trio Face Powder
An exclusive three in one formula with perfect finish. Includes  blush and bronzer for sculptin..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
GR Nude Look Sheer Baked Powder
Sets your makeup with a veil of subtle radiance. Its satin formula  smooths skin with a soft fo..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
GR Nude Look Natural Shine Lipgloss
A non-sticky formula creates ultra gloss finish on your lips during the day with its light feel. It ..
155 ден.
без ДДВ: 131 ден.
GR Nude Look Perfect Matte Lipstick
Perfect Matte Lipstick creates matte, natural, velvety  finish on the lips with its high pigmen..
155 ден.
без ДДВ: 131 ден.
GR Perfect Lashes Black Eyeliner
..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR Perfect Lashes Great Waterproof Mascara
..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR Perfect Lashes Blue Mascara
..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
 GR Panoramic Lashes All In One Mascara
..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
GR Perfect Lashes Ultra Volume X4 Mascara
..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR DRAMATIC LASHES  Night Black Mascara
..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR CITY STYLE Face & Eye  Palette
..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
GR LIPBALM
..
105 ден.
без ДДВ: 89 ден.
GR Vinyl Gloss High Shine Lipgloss
..
198 ден.
без ДДВ: 168 ден.
-30%
GR Hd Foundation High Definition
..
277 ден.395 ден.
без ДДВ: 234 ден.
-30%
GR Hd Concealer High Definition
..
193 ден.275 ден.
без ДДВ: 163 ден.
-30%
GR Hd Powder High Definıtion
..
220 ден.315 ден.
без ДДВ: 187 ден.
GR Soft&Matte Creamy Lipcolor
..
255 ден.
без ДДВ: 216 ден.
GR Soft Color Matte Mono Eyeshadow
..
139 ден.
без ДДВ: 118 ден.
GR Soft Color Pearl Mono Eyeshadow
..
139 ден.
без ДДВ: 118 ден.
GR Smart Liner Matte&İntense Black Eyeliner
..
195 ден.
без ДДВ: 165 ден.
GR Diamond Breeze Shimmering Body Glow
..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
GR Color Sensation Lipgloss
..
175 ден.
без ДДВ: 148 ден.
GR Roll On Lipgloss
..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
GR Lip Butter
..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR Longstay Liquid Matte Lipstick
..
255 ден.
без ДДВ: 216 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Golden Rose Lipstick
..
140 ден.
без ДДВ: 119 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75