Маникир&Педикир

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Quick Dry Top Coat
Заштитен и сјаен горен слој кој се суши за 60 секунди и помага да се спротивстави на чипнувањето на ..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
GR Gel Look Top Coat
Специјален горен слој кој обезбедува ексклузивен ефект „Gel Look“ на вашиот лак за нокти. Дава волум..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
GR Matte Top Coat
Мат горниот слој го менува обичниот лак за нокти во мат финиш. Може да се нанесува со различни стило..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Tarko Lionesse Nail Clipper 625
..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
Golden Rose UV Led Lamp
..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
Golden Rose UV Gel Nail Color Remover
..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Golden Rose UV Gel Nail Surface Cleanser
..
225 ден.
без ДДВ: 191 ден.
Golden Rose UV Nail File&Buffer
..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Golden Rose UV Top Coat No Wipe
..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
Golden Rose UV Gel Base Coat
..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
Golden Rose UV Gel Nail Color
УВ гел боја за нокти се нанесува два слоја по нанесувањето на основниот слој и се пече 30 секунди, п..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Golden Rose Nail Polish Remover (Apple Flavoured)
GR NAIL POLISH REMOVER's special formula enriched with glycerin cleanses your nails from nail polish..
59 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Golden Rose Nail Polish Remover (Coconut Flavoured)
GR NAIL POLISH REMOVER's special formula enriched with glycerin cleanses your nails from nail polish..
110 ден.
без ДДВ: 93 ден.
Golden Rose Nail Polish Remover (Strawberry Flavoured - Sponge)
GR NAIL POLISH REMOVER's special formula enriched with glycerin cleanses your nails from nail pol..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Tarko Lionesse Ceramic Foot File 470
..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Golden Rose Keratin Fall&Winter Collection
..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Golden Rose Miss Beauty Party Time Trio Nail Color
Party Time Trio Nail Color with glitters provides dazzle and shine nails. Apply it over any nail ..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Golden Rose Miss Beauty Colorpop Trio Nail Color
Colorpop Trio Nail Color adds enjoyable neon shades to your nails. Apply 2 coats for an eye-catch..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR Keratin Nail Color
..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
 GR Extreme Gel Shine Instant Base Coat
..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-20%
GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer
..
56 ден.70 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-20%
 GR Extreme Gel Shine Nail Color
..
56 ден.70 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Tarko Charming Nail Tips - 24 Pieces
..
40 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Tarko Donawa Nail Tips - Ultra Active CW 54
..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Tarko Donawa Nail Tips - Happy Oval CW 45
..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Tarko Donawa Nail Tips - Easy Active CW 41
..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Tarko Donawa Nail Tips - Loop Active CW 33
..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Tarko Donawa Nail Tips - Joy Active CW 32
..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Tarko Donawa Nail Tips - Cyber Active CW 16
..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Tarko Donawa Nail Tips - Square Active CW 04
..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Tarko Donawa Nail Tips - Easy Square CW 03
..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Tarko Donawa Nail Tips - Sporty Active CW 01
..
215 ден.
без ДДВ: 182 ден.
Tarko Lionesse Sharpener PS-1 Double Side
..
50 ден.
без ДДВ: 42 ден.
Tarko Manicure Kit 1102
..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Tarko Lionesse Nail Clipper 3509
..
79 ден.
без ДДВ: 67 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75