Маникир & Педикир

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Quick Dry Top Coat
Заштитен и сјаен горен слој кој се суши за 60 секунди и помага да се спротивстави на чипнувањето на ..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR Gel Look Top Coat
Специјален горен слој кој обезбедува ексклузивен ефект „Gel Look“ на вашиот лак за нокти. Дава волум..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
GR Matte Top Coat
Мат горниот слој го менува обичниот лак за нокти во мат финиш. Може да се нанесува со различни стило..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
GR UV Led Lamp
..
3.300 ден.
без ДДВ: 2.797 ден.
GR UV Gel Nail Color Remover
..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
GR UV Gel Nail Surface Cleanser
..
225 ден.
без ДДВ: 191 ден.
GR UV Nail File&Buffer
..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
GR UV Top Coat No Wipe
..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
GR UV Gel Base Coat
..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
GR UV Gel Nail Color
УВ гел боја за нокти се нанесува два слоја по нанесувањето на основниот слој и се пече 30 секунди, п..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
GR Nail Polish Remover (Apple Flavoured)
GR NAIL POLISH REMOVER's special formula enriched with glycerin cleanses your nails from nail polish..
69 ден.
без ДДВ: 58 ден.
GR Nail Polish Remover (Coconut Flavoured)
GR NAIL POLISH REMOVER's special formula enriched with glycerin cleanses your nails from nail polish..
125 ден.
без ДДВ: 106 ден.
GR Nail Polish Remover (Strawberry Flavoured - Sponge)
GR NAIL POLISH REMOVER's special formula enriched with glycerin cleanses your nails from nail pol..
135 ден.
без ДДВ: 114 ден.
GR Keratin Fall&Winter Collection
..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
GR Miss Beauty Party Time Trio Nail Color
Party Time Trio Nail Color with glitters provides dazzle and shine nails. Apply it over any nail ..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
GR Miss Beauty Colorpop Trio Nail Color
Colorpop Trio Nail Color adds enjoyable neon shades to your nails. Apply 2 coats for an eye-catch..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
GR Keratin Nail Color
..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
 GR Extreme Gel Shine Instant Base Coat
..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-20%
GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer
..
56 ден.70 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-20%
 GR Extreme Gel Shine Nail Color
..
56 ден.70 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Врз основа на 1 оценки.
GR Nude Look Perfect Nail Color
GR Nude Look Perfect Nail Color Perfect Nail Color line with different nude color options and long ..
80 ден.
без ДДВ: 68 ден.
GR Nail Color Quick Dry Spray
..
230 ден.
без ДДВ: 195 ден.
GR Nail Expert
Nail Expert Black Diamond Hardener: Зацврстувач за нокти со црн дијамантски прав за тенки, кршливи и..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75