Лак за нокти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Quick Dry Top Coat
Заштитен и сјаен горен слој кој се суши за 60 секунди и помага да се спротивстави на чипнувањето на ..
91 ден.130 ден.
без ДДВ: 77 ден.
-30%
GR Gel Look Top Coat
Специјален горен слој кој обезбедува ексклузивен ефект „Gel Look“ на вашиот лак за нокти. Дава волум..
80 ден.115 ден.
без ДДВ: 68 ден.
-30%
GR Matte Top Coat
Мат горниот слој го менува обичниот лак за нокти во мат финиш. Може да се нанесува со различни стило..
80 ден.115 ден.
без ДДВ: 68 ден.
-30%
GR UV Top Coat No Wipe
..
186 ден.265 ден.
без ДДВ: 157 ден.
-30%
GR UV Gel Base Coat
..
186 ден.265 ден.
без ДДВ: 157 ден.
-30%
GR UV Gel Nail Color
УВ гел боја за нокти се нанесува два слоја по нанесувањето на основниот слој и се пече 30 секунди, п..
175 ден.250 ден.
без ДДВ: 148 ден.
-30%
GR Keratin Fall&Winter Collection
..
56 ден.80 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
GR Miss Beauty Party Time Trio Nail Color
Party Time Trio Nail Color with glitters provides dazzle and shine nails. Apply it over any nail ..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Miss Beauty Colorpop Trio Nail Color
Colorpop Trio Nail Color adds enjoyable neon shades to your nails. Apply 2 coats for an eye-catch..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-30%
GR Keratin Nail Color
..
56 ден.80 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
 GR Extreme Gel Shine Instant Base Coat
..
69 ден.99 ден.
без ДДВ: 59 ден.
-30%
GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer
..
49 ден.70 ден.
без ДДВ: 42 ден.
-30%
 GR Extreme Gel Shine Nail Color
..
49 ден.70 ден.
без ДДВ: 42 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-30%
GR Nude Look Perfect Nail Color
GR Nude Look Perfect Nail Color Perfect Nail Color line with different nude color options and long ..
56 ден.80 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-30%
GR Nail Color Quick Dry Spray
..
161 ден.230 ден.
без ДДВ: 136 ден.
-30%
GR Nail Expert
Nail Expert Black Diamond Hardener: Зацврстувач за нокти со црн дијамантски прав за тенки, кршливи и..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS