Лак за нокти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Quick Dry Top Coat
Заштитен и сјаен горен слој кој се суши за 60 секунди и помага да се спротивстави на чипнувањето на ..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
GR Gel Look Top Coat
Специјален горен слој кој обезбедува ексклузивен ефект „Gel Look“ на вашиот лак за нокти. Дава волум..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
GR Matte Top Coat
Мат горниот слој го менува обичниот лак за нокти во мат финиш. Може да се нанесува со различни стило..
115 ден.
без ДДВ: 97 ден.
Golden Rose UV Top Coat No Wipe
..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
Golden Rose UV Gel Base Coat
..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
Golden Rose UV Gel Nail Color
УВ гел боја за нокти се нанесува два слоја по нанесувањето на основниот слој и се пече 30 секунди, п..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Golden Rose Keratin Fall&Winter Collection
..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Golden Rose Miss Beauty Party Time Trio Nail Color
Party Time Trio Nail Color with glitters provides dazzle and shine nails. Apply it over any nail ..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
Golden Rose Miss Beauty Colorpop Trio Nail Color
Colorpop Trio Nail Color adds enjoyable neon shades to your nails. Apply 2 coats for an eye-catch..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.
GR Keratin Nail Color
..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
 GR Extreme Gel Shine Instant Base Coat
..
99 ден.
без ДДВ: 84 ден.
-20%
GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer
..
56 ден.70 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-20%
 GR Extreme Gel Shine Nail Color
..
56 ден.70 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Врз основа на 1 оценки.
GR Nude Look Perfect Nail Color
GR Nude Look Perfect Nail Color Perfect Nail Color line with different nude color options and long ..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
GR Nail Color Quick Dry Spray
..
190 ден.
без ДДВ: 161 ден.
Golden Rose Nail Expert
Nail Expert Black Diamond Hardener: Зацврстувач за нокти со црн дијамантски прав за тенки, кршливи и..
185 ден.
без ДДВ: 157 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75