Golden Rose Miss Beauty Party Time Trio Nail Color
  • Golden Rose Miss Beauty Party Time Trio Nail Color

Golden Rose Miss Beauty Party Time Trio Nail Color

185 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 441951
Достапност: На залиха
Количина:
  • Party Time Trio Nail Color with glitters provides dazzle and shine nails. Apply it over any nail lacquer or use alone for shimmering nails.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose Miss Beauty Party Time Trio Nail Color Party Time Trio Nail Color with glitters provides dazzle and shine nails. Apply it over any nail lacquer or use alone for shimmering nails. .. Category: Product #: 441951 Regular price: 185 ден. 185
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75