GR Nail Expert
  • GR Nail Expert

GR Nail Expert

210 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 070151
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Nail Expert Black Diamond Hardener: Зацврстувач за нокти со црн дијамантски прав за тенки, кршливи и слаби нокти.

Експерт за нокти 4 во 1 Комплетна нега: Овој производ збогатен со витамини, растителни екстракти и состојки за зајакнување на ноктите; Тој нуди 4 карактеристики во еден производ со развиената двојна патентирана формула.

Nail Expert Beauty Oil Nail & Cuticle: Масло за климатизација со растителни масла и витамин Е за меки и мазни кутикули и нокти. Помага да се заштити и негува површината на ноктите и ноктите со сув филмски слој на база на масло, кој брзо се впива.

Експерт за измазнување на нокти Основа за нокти: Пегла за нокти. Со својата формула која содржи минерални честички, витамини и растителни комплекси, обезбедува природен и мазен изглед на ноктите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Nail Expert Nail Expert Black Diamond Hardener: Зацврстувач за нокти со црн дијамантски прав за тенки, кршливи и слаби нокти. Експерт за нокти 4 во 1 Комплетна нега: Овој производ збогатен со витамини, растителни екстракти и состојки за зајакнување на ноктите; Тој нуди 4 карактеристики во еден производ со развиената двојна патентирана формула. Nail Expert Beauty Oil Nail & Cuticle: Масло за климатизациј.. Category: Product #: 070151 Regular price: 210 ден. 210
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75