GR Gel Look Top Coat
  • GR Gel Look Top Coat

GR Gel Look Top Coat

115 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 943
Достапност: На залиха
Количина:

Специјален горен слој кој обезбедува ексклузивен ефект „Gel Look“ на вашиот лак за нокти. Дава волумен, супериорен сјај и долготраен ефект на лакот за нокти. Лесно нанесување со широка четка.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Gel Look Top Coat Специјален горен слој кој обезбедува ексклузивен ефект „Gel Look“ на вашиот лак за нокти. Дава волумен, супериорен сјај и долготраен ефект на лакот за нокти. Лесно нанесување со широка четка. .. Category: Product #: 943 Regular price: 115 ден. 115
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75