GR Matte Top Coat
  • GR Matte Top Coat

GR Matte Top Coat

115 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 943
Достапност: На залиха
Количина:

Мат горниот слој го менува обичниот лак за нокти во мат финиш. Може да се нанесува со различни стилови на лак за нокти.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Matte Top Coat Мат горниот слој го менува обичниот лак за нокти во мат финиш. Може да се нанесува со различни стилови на лак за нокти. .. Category: Product #: 943 Regular price: 115 ден. 115
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75