GR Nude Look Perfect Nail Color

GR Nude Look Perfect Nail Color

80 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967369
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

GR Nude Look Perfect Nail Color
Perfect Nail Color line with different nude color options and long lasting formula deliver your nails both natural shine and glamour appearan

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Nude Look Perfect Nail Color GR Nude Look Perfect Nail Color Perfect Nail Color line with different nude color options and long lasting formula deliver your nails both natural shine and glamour appearan .. Category: Product #: 967369 Regular price: 80 ден. 80
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75