НАЈПРОДАДЕНИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Cire Aseptine Soft Rose Extract Moisture Balance & Nourishing Prebiotic Cream 30 ml
Формулата збогатена со витамин Е и екстракт од роза помага да се нахрани вашата кожа која е оштетена..
35 ден.
без ДДВ: 30 ден.
Golden Rose UV Gel Nail Color
УВ гел боја за нокти се нанесува два слоја по нанесувањето на основниот слој и се пече 30 секунди, п..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Golden Rose Keratin Fall&Winter Collection
..
70 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Golden Rose Precision Face Brush
..
272 ден.
без ДДВ: 231 ден.
Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Blusher Dusty Rose
Glow Stick производот создава светлечка живописна боја на образите за вцрвенета убавина. Негова..
260 ден.
без ДДВ: 220 ден.
Golden Rose Miss Beauty Strawberry Tint Lip Oil
Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша..
198 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Golden Rose Miss Beauty Cherry  Tint Lip Oil
Маслото за усни уникатна, веганска формула за масло за усни совршена мешавина од масло од цреша..
198 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Golden Rose Miss Beauty Nude Addict Eyeshadow Palette
Палетата на сенки за очи Nude Addict со мат и бисерни нијанси создава природна шминка од голи до каф..
460 ден.
без ДДВ: 390 ден.
GR Glow Kiss Tinted Lip Balm
Овој мелем за усни во кремаста боја ги навлажнува, измазнува и заштитува усните со УВ заштита SPF 15..
175 ден.
без ДДВ: 148 ден.
-30%
Celenes Aqua Thermal Spray / All Skin Types
Аква термален спреј За сите типови на кожа   Хидратизира веднаш, ја ревитализира и ја ..
273 ден.390 ден.
без ДДВ: 231 ден.
Tarko Lionesse Eyebrow Razor 4215
..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
Tarko Lionesse Make-up Brush Set 600/5
..
320 ден.
без ДДВ: 271 ден.
GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor
Иновативна, бестежинска формула што не се суши, создава мат, мек финиш на усните со целосна покривна..
198 ден.
без ДДВ: 168 ден.
GR Nude Look Full Volume Definitive Mascara
Има текстура што може да се изгради за да додаде целосен волумен, должина и дефиниција на трепките в..
130 ден.
без ДДВ: 110 ден.
GR Nude Look Sheer Baked Powder
Ја поставува вашата шминка сo суптилен сјај. Неговата сатенска формула ја измазнува кожата со е..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
GR Longstay Liquid Matte Lipstick
Совршен долготраен, течен мат кармин со целосна покриеност и непренослив, трае со часови на усните б..
255 ден.
без ДДВ: 216 ден.
Врз основа на 1 оценки.
GR Dream Lips Lipliner
Специјална формула и висококвалитетни моливи достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно ..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
GR Lipliner
Специјална формула и висококвалитетни моливи достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно ..
126 ден.
без ДДВ: 107 ден.
GR Longstay Precise Browliner
Совршеното микро-матско пакување, екстра тенок врв и механизам за извртување што може да се повлече ..
340 ден.
без ДДВ: 288 ден.
GR Precision Eyeliner
Прецизниот туш за очи обезбедува совршено течно и непречено нанесување со уникатен врв и трае цел де..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
GR Infinity Lash Volume Lenght Mascara
Golden Rose Infinity Lash која има најширока четка со влакна е дизајнирана да постигне бесконечен во..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Врз основа на 1 оценки.
GR Total Cover 2in1 Foundation&Concealer
Течна пудра и коректор Total Cover 2in1 го изедначуваат тонот на кожата кога се нанесуваат како подл..
560 ден.
без ДДВ: 475 ден.
GR BB Cream Beauty Balm
Сè во едно, кожа со моментално совршен изглед! И дава на кожата здрав сјај со својата лесна текстура..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
GR Blending Sponge
..
260 ден.
без ДДВ: 260 ден.
GR Make-up Fixing Spray
Спрејот за фиксирање на шминка овозможува вашата шминка да изгледа одлично во текот на целиот ден со..
235 ден.
без ДДВ: 235 ден.
GR Make-Up Primer Luminous Finish
Свилен и малку бисерен прајмер кој и дава природен сјај на кожата без мрсен изглед. Дизајниран да го..
465 ден.
без ДДВ: 465 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75