ПОПУСТ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-30%
GR Satin Smoothing Fluid Foundation 30
..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-30%
GR GRAY HAIR TOUCH UP - Red Brown
..
147 ден.210 ден.
без ДДВ: 125 ден.
-50%
GR Oval Brush - Lipliner
..
165 ден.330 ден.
без ДДВ: 140 ден.
-50%
GR Oval Brush - Powder Bronze
..
245 ден.490 ден.
без ДДВ: 208 ден.
-50%
GR Oval Brush - Liner
..
187 ден.374 ден.
без ДДВ: 158 ден.
-30%
Cire Aseptine Hand Cream - Aloe Vera
The Formula enriched with 20% Shea Butter, instantly softens and cares the skin. Almond oil, Grap..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
Cire Aseptine Hand Cream - Olive Oil
The Formula enriched with 20% Shea Butter, instantly softens and cares the skin. Almond oil, Grap..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
Cire Aseptine Hand Cream - Argan Oil
The Formula enriched with 20% Shea Butter, instantly softens and cares the skin. Almond oil, Grap..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
Cire Aseptine Hand Cream - Shea Butter
The Formula enriched with 20% Shea Butter, instantly softens and cares the skin. Almond oil, Grap..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
Cire Aseptine Hand Cream - Camomile
The Formula enriched with 20% Shea Butter, instantly softens and cares the skin. Almond oil, Grap..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
Cire Aseptine Hand Cream - Almond
The Formula enriched with 20% Shea Butter, instantly softens and cares the skin. Almond oil, Grap..
133 ден.190 ден.
без ДДВ: 113 ден.
-30%
Celenes Thermal Deep Hydrating Eye Gel
Длабински хидрантен гел за очи против темни кругови За сите типови на кожа Веднаш го хидрира и о..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-50%
Celenes Thermal Mineral Roll-on – Scented – All Skin Types
Термален минерален ролон За сите типови на кожа Термалната вода и природна содржина на минерали ..
135 ден.270 ден.
без ДДВ: 114 ден.
-50%
Celenes Thermal Mineral Roll On - Unscented / Sensitive Skin
Термален минерален ролон Без мирис/за остелива кожа Термалната вода и природна содржина на минер..
135 ден.270 ден.
без ДДВ: 114 ден.
-50%
Celenes Thermal Mineral Roll On-Whitening / All Skin Types
Побелувачки термален минерален ролон За сите типови на кожа Термалната вода и природна содржина ..
135 ден.270 ден.
без ДДВ: 114 ден.
-30%
Celenes Thermal 3 In 1 1. Cleanser 2. Scrub 3. Mask – All Skin Types
Термал 3во1. 1. Чистач 2. Пилинг 3. Маска За сите типови на кожа Формулата за регулирање на себу..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-30%
Celenes Thermal Micellar Cleansing Water / Dry and Sensitive Skin
Термална мицеларна вода за чистење За сува/осетлива кожа Специјалната формула на мицеларната тер..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-30%
Celenes Thermal Micellar Cleansing Water / Oily and Combination Skin
Термална мицеларна вода за чистење За мрсна/комбинирана кожа Специјалната формула на мицеларната..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-20%
GR Extreme Glitter Shine Nail Lacquer
..
56 ден.70 ден.
без ДДВ: 47 ден.
-20%
 GR Extreme Gel Shine Nail Color
..
56 ден.70 ден.
без ДДВ: 47 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-30%
GR PARFUM EDP 30 ML
..
483 ден.690 ден.
без ДДВ: 409 ден.
-30%
GR PARFUM EDP 100 ML
..
665 ден.950 ден.
без ДДВ: 564 ден.
Врз основа на 1 оценки.
-30%
GR Hd Foundation High Definition
..
277 ден.395 ден.
без ДДВ: 234 ден.
-30%
GR Hd Powder High Definıtion
..
220 ден.315 ден.
без ДДВ: 187 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75