Нега на лице

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Cire Aseptin Brightening Vitamin C Serum 30ml
..
265 ден.
без ДДВ: 225 ден.
Peeling Soap Olive'n Body 125 ml
..
85 ден.
без ДДВ: 72 ден.
-30%
Celenes Thermal Deep Hydrating Eye Gel
Длабински хидрантен гел за очи против темни кругови За сите типови на кожа Веднаш го хидрира и о..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-30%
Celenes Thermal Energizing Detox Serum 3 in 1
Енергетски серум за детоксикација 3во1 1. Хијалуронска киселина 2. Црвена алга 3. Термална вода ..
343 ден.490 ден.
без ДДВ: 291 ден.
-50%
Celenes Thermal Mineral Roll-on – Scented – All Skin Types
Термален минерален ролон За сите типови на кожа Термалната вода и природна содржина на минерали ..
135 ден.270 ден.
без ДДВ: 114 ден.
-50%
Celenes Thermal Mineral Roll On - Unscented / Sensitive Skin
Термален минерален ролон Без мирис/за остелива кожа Термалната вода и природна содржина на минер..
135 ден.270 ден.
без ДДВ: 114 ден.
-50%
Celenes Thermal Mineral Roll On-Whitening / All Skin Types
Побелувачки термален минерален ролон За сите типови на кожа Термалната вода и природна содржина ..
135 ден.270 ден.
без ДДВ: 114 ден.
-30%
Celenes Thermal 3 In 1 1. Cleanser 2. Scrub 3. Mask – All Skin Types
Термал 3во1. 1. Чистач 2. Пилинг 3. Маска За сите типови на кожа Формулата за регулирање на себу..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-30%
Celenes Thermal Cleansing Foaming Gel – Dry/Sensitive Skin
Термална мицеларна вода за чистење За сува/осетлива кожа Специјалната формула на мицеларната тер..
273 ден.390 ден.
без ДДВ: 231 ден.
-30%
Celenes Thermal Cleansing Foaming Gel / Oily and Combination Skin
Термален чистач и пенлив гел За мрсна/комбинирана кожа Создаден со термална вода и билни екстрак..
273 ден.390 ден.
без ДДВ: 231 ден.
-30%
Celenes Aqua Thermal Spray / All Skin Types
Аква термален спреј За сите типови на кожа   Хидратизира веднаш, ја ревитализира и ја ..
273 ден.390 ден.
без ДДВ: 231 ден.
-30%
Celenes Thermal Micellar Cleansing Water / Dry and Sensitive Skin
Термална мицеларна вода за чистење За сува/осетлива кожа Специјалната формула на мицеларната тер..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-30%
Celenes Thermal Micellar Cleansing Water / Oily and Combination Skin
Термална мицеларна вода за чистење За мрсна/комбинирана кожа Специјалната формула на мицеларната..
266 ден.380 ден.
без ДДВ: 225 ден.
-44%
Rain Peel Off Gold Mask 100gr
..
70 ден.125 ден.
без ДДВ: 59 ден.
-44%
Rain Peel Off Black Mask 100gr
..
70 ден.125 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Ipek Cotton Bud 300pcs
..
60 ден.
без ДДВ: 51 ден.
Ipek Cotton Bud 200pcs
..
45 ден.
без ДДВ: 38 ден.
Ipek Cotton Bud 100pcs
..
25 ден.
без ДДВ: 21 ден.
Ipek Make-Up Cleansing Pad 80pcs
..
45 ден.
без ДДВ: 38 ден.
GR Make-up Remover Wipes
..
90 ден.
без ДДВ: 76 ден.
GR Two Phase Eye Make Up Remover
..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
GR Purifying Cleansing Gel
..
360 ден.
без ДДВ: 305 ден.
GR Purifying Tonic
..
295 ден.
без ДДВ: 250 ден.
GR Micellar Cleansing Water
..
319 ден.
без ДДВ: 270 ден.
GR Facial Cleansing Milk
..
440 ден.
без ДДВ: 373 ден.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75