Celenes Thermal Deep Hydrating Eye Gel
  • Celenes Thermal Deep Hydrating Eye Gel

Celenes Thermal Deep Hydrating Eye Gel

266 ден.380 ден.
Производител: CELENES BY SWEDEN
Шифра на производ: 249229
Достапност: На залиха
Количина:

Длабински хидрантен гел за очи против темни кругови
За сите типови на кожа

Веднаш го хидрира и освежува уморниот изглед на очите со неговата формула за најосетливиот дел од лицето. Ги освежува темните кругови и го враќа сјајот на "Chlorela Vulgaris". Помага за да ги намали брчките со помош на "Albizia Julibrissin". Природните минерали во термалната вода ја обезбедуваат потребната поддршка за освежување на бариерата на кожата. Специјално дизајниран за да го разубави изгледот и да ја изедначи нежната контура на очите. Без парабен и парфем.

Употреба
Откако ќе ги намачкате очите со Селенес Мицерална Вода, нанесете наутро и навечер двапати на ден со масирање во кружни движења.

Предупредувања и мерки
Само за надворешна употреба. Избегнувајте контакт со очите. Доколку дојде до контакт со вашите очи, исплакнете ги очите со вода. Да се чува подалеку од деца. Чувајте на собна температура.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

CELENES BY SWEDEN Celenes Thermal Deep Hydrating Eye Gel Длабински хидрантен гел за очи против темни кругови За сите типови на кожа Веднаш го хидрира и освежува уморниот изглед на очите со неговата формула за најосетливиот дел од лицето. Ги освежува темните кругови и го враќа сјајот на "Chlorela Vulgaris". Помага за да ги намали брчките со помош на "Albizia Julibrissin". Природните минерали во термалната вода ја обезбедуваат потребната поддршка за о.. Category: Product #: 249229 Regular price: 266 ден. 380
266
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75