Сенки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GR Quattro Eyeshadow Palette
..
455 ден.
без ДДВ: 386 ден.
GR Eye Glaze Liquid Eyeshadow
Течна сенка за очи; бестежинска, течна сенка за очи која непречено се лизга и лесно се спојува...
220 ден.
без ДДВ: 186 ден.
 GR Nude Look Matte - Caramel Nude Eyeshadow
Cенка за очи која дава мат и бисерен финиш со високо пигментирани има мека и сатенска текстура. Созд..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
GR Nude Look Matte & Pearl Baked Eyeshadow
Baked eyeshadow that delivers matte and pearly finish with highly pigmented has good pay-off, soft a..
210 ден.
без ДДВ: 178 ден.
GR Soft Color Matte Mono Eyeshadow
Иновативна мека и мазна текстура која дава мат, бисерна и светкава завршница со високо пигментирана ..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
GR Soft Color Pearl Mono Eyeshadow
..
159 ден.
без ДДВ: 135 ден.
GR Terracotta Eyeshadow
Високо пигментирани и лесни за мешање, овие светкави сенки за очи може да се користат за природен сј..
299 ден.
без ДДВ: 253 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75