GR Dream Eyes Eyeliner
  • GR Dream Eyes Eyeliner
  • GR Dream Eyes Eyeliner
  • GR Dream Eyes Eyeliner
  • GR Dream Eyes Eyeliner

GR Dream Eyes Eyeliner

74 ден.105 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 1035
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Специјална формула и висококвалитетни ајлајнери достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно применлив.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Dream Eyes Eyeliner Специјална формула и висококвалитетни ајлајнери достапни во богати и модерни алтернативи на бои. Лесно применлив. .. Category: Product #: 1035 Regular price: 74 ден. 105
74
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS