Golden Rose Lash Loving Mascara
  • Golden Rose Lash Loving Mascara
  • Golden Rose Lash Loving Mascara
  • Golden Rose Lash Loving Mascara

Golden Rose Lash Loving Mascara

205 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 440909
Достапност: На залиха
Количина:

Софистицирана кремаста формула за интензивен волуменизиран и издолжен изглед на трепките. Новата четка со влакна ги премачкува трепките без згрутчување дава екстремна прецизност и трепки по дефиниција. Совршена текстура комбинација на волумен, должина и виткање за секој тип на трепки, создава дефинирани трепки во текот на целиот ден. Веганска формула.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose Lash Loving Mascara Софистицирана кремаста формула за интензивен волуменизиран и издолжен изглед на трепките. Новата четка со влакна ги премачкува трепките без згрутчување дава екстремна прецизност и трепки по дефиниција. Совршена текстура комбинација на волумен, должина и виткање за секој тип на трепки, создава дефинирани трепки во текот на целиот ден. Веганска формула. .. Category: Product #: 440909 Regular price: 205 ден. 205
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75