Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Highlighter
  • Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Highlighter
  • Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Highlighter
  • Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Highlighter

Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Highlighter

260 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 441906
Достапност: На залиха
Количина:

Glow Stick Highlighter лесно се лизга со свиленкаста и мазна текстура. Создава блескав ефект на вашето лице. Лесната директна примена ви овозможува да блескате.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose Golden Rose Miss Beauty Glow Stick Highlighter Glow Stick Highlighter лесно се лизга со свиленкаста и мазна текстура. Создава блескав ефект на вашето лице. Лесната директна примена ви овозможува да блескате. .. Category: Product #: 441906 Regular price: 260 ден. 260
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

  • +389 44 331 918
  • +389 75 463 963
  • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75