GR Velvet Matte Lipstick
 • GR Velvet Matte Lipstick
 • GR Velvet Matte Lipstick
 • GR Velvet Matte Lipstick
 • GR Velvet Matte Lipstick
 • GR Velvet Matte Lipstick
 • GR Velvet Matte Lipstick
 • GR Velvet Matte Lipstick
 • GR Velvet Matte Lipstick
 • GR Velvet Matte Lipstick

GR Velvet Matte Lipstick

155 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 6039
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Golden Rose Velvet Matte кармин создава мат кадифена завршница на усните со својата високо пигментирана формула и долготрајно носење. Непречено лизга, ги храни и хидрира вашите усни благодарение на хидратантниот агенс и витаминот Е во формулата. Формулацијата е без парабен и дерматолошки тестирана.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Velvet Matte Lipstick Golden Rose Velvet Matte кармин создава мат кадифена завршница на усните со својата високо пигментирана формула и долготрајно носење. Непречено лизга, ги храни и хидрира вашите усни благодарение на хидратантниот агенс и витаминот Е во формулата. Формулацијата е без парабен и дерматолошки тестирана. .. Category: Product #: 6039 Regular price: 155 ден. 155
Available from: sminka.mk

За нас

Sminka.mk е онлајн бренд на Харбини Козметикс Македонија. Тој ги нуди постоечките брендови за убавина на интернет на потрошувачите низ цела Македонија. Читај повеќе.

Контакт

 • +389 44 331 918
 • +389 75 463 963
 • info@sminka.mk

Facebook

sminka.mk © 2023. UKION SHOPS

ХАРБИНИ - КОЗМЕТИКА ДОО | ул. ИЛИНДЕНСКА ББ, Тетово
Тел : +389 (0)75 463 963 | e-mail : info@sminka.mk
ЕМБС: 5090610 | ЕДБ : МК4028996111071 | ДЕЈНОСТ: 47.75