GR Miss Beauty Stay Matte Lipcolor
  • GR Miss Beauty Stay Matte Lipcolor
  • GR Miss Beauty Stay Matte Lipcolor

GR Miss Beauty Stay Matte Lipcolor

151 ден.215 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 441777
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Stay Matte Lipcolor создава ултра-мат финиш на усните со целосна покриеност, долготрајна и бестежинска формула. Нејзината уникатна текстура остава мека сензација и ефект на волумен на усните благодарение на комплексот за зголемување на усните и навлажнувачките активисти во формулата.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Miss Beauty Stay Matte Lipcolor Stay Matte Lipcolor создава ултра-мат финиш на усните со целосна покриеност, долготрајна и бестежинска формула. Нејзината уникатна текстура остава мека сензација и ефект на волумен на усните благодарение на комплексот за зголемување на усните и навлажнувачките активисти во формулата. .. Category: Product #: 441777 Regular price: 151 ден. 215
151
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS