GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor
  • GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor
  • GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor

GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor

161 ден.230 ден.
Производител: Golden Rose
Шифра на производ: 967444
Достапност: Нема на залиха
Количина:

Расположливи опции

*

Иновативна, бестежинска формула што не се суши, создава мат, мек финиш на усните со целосна покривна боја. Оваа кремаста текстура формулирана со масло од јојоба и авакадо се нанесува непречено и лесно, ги одржува вашите усни еластични и навлажнети.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Golden Rose GR Nude Look Velvety Matte Lipcolor Иновативна, бестежинска формула што не се суши, создава мат, мек финиш на усните со целосна покривна боја. Оваа кремаста текстура формулирана со масло од јојоба и авакадо се нанесува непречено и лесно, ги одржува вашите усни еластични и навлажнети. .. Category: Product #: 967444 Regular price: 161 ден. 230
161
Available from: sminka.mk
sminka.mk © 2024. UKION SHOPS